top of page

Топ 10 технік продажів у Переписках 📩

Оновлено: 18 трав.Ефективна переписка - ключ до успішних продажів у сучасному світі. Використовуйте ці 10 технік, щоб підвищити свої навички продажу в онлайн-спілкуванні.


Правила продажів у переписках


  1. Персоналізація: Почніть вашу переписку з особистого привітання, включаючи ім'я клієнта, а також Вас, і, можливо, відомості, які ви про нього знаєте. Це створює більший інтерес до вашого повідомлення.

  2. Короткі повідомлення: Не перевантажуйте текст. Повідомлення мають бути лаконічними і легкими для сприймання. Використовуйте просту мову. Правило: «Текст від Вас не більше ніж на екран смартфону».

  3. Привабливі заголовки: Великий вплив має перший рядок вашого повідомлення. Сформулюйте його так, щоб воно привертало увагу і зацікавлювало. Це може бути фраза про мотивацію до дії, чи вирішення «болей» клієнта.

  4. Підкреслення переваг: Розкажіть, як ваш продукт або послуга вирішує конкретні проблеми або задовольняє потреби клієнта. Виділіть ключові переваги. Не пропонуйте позицію товару без опису цінності!

  5. Ставте запитаня: Активно використовуйте запитання для включення клієнта в розмову. Задавайте запитання, які спрямовані на вивчення потреб клієнта в кінці кожного повідомлення від Вас!

  6. Відповідайте швидко: Спробуйте реагувати на повідомлення клієнта якнайшвидше. Швидкість реакції важлива для збереження інтересу та підтримки співробітництва.

  7. Соціальний доказ: Поділіться позитивними відгуками від інших клієнтів, а також результатами своєї роботи. Доведіть, що ваш продукт або послуга вже допомогли іншим людям.

  8. Запрошення на дію: Включіть чіткий виклик до дії в вашому повідомленні. Скажіть клієнту, що саме ви хочете, щоб він зробив, наприклад, "Замовити зараз" або "Записатися на безкоштовну консультацію".

  9. Позитивний настрій і енергія: Спілкуйтеся з клієнтом позитивно і енергійно. Ваш настрій відображається на спілкуванні та впливає на клієнта при поясненні цінностей і при роботі із запереченнями.

  10. Слідкуйте за реакцією: Аналізуйте ефективність кожної техніки та експериментуйте. Постійно вдосконалюйте свої підходи до продажу в переписках.

Висновок


Ці техніки допоможуть вам створювати ефективні переписки, залучати клієнтів та збільшувати продажі. Пам'ятайте, що вони мають бути адаптовані до вашої конкретної аудиторії та продукту. 
Команда DIA, бажає Вам продажів на Максимум!

0 коментарів

Comments


bottom of page