top of page

Скільки платити менеджерам у B2B та B2C сегментах?

Обновлено: 25 нояб. 2023 г.


Правильна Система Матеріальної Мотивації - це ключ до Розвитку Компанії.
                        Олена Безсонова                                                                                                     

Сучасний бізнес стикається з гострою необхідністю залучення та утримання талановитих співробітників. Одним з основних факторів, здатних стимулювати працівників до підвищення продуктивності та відданості компанії, є система матеріальної мотивації. У цій статті розглянемо, що є системою матеріальної мотивації і як її успішно впровадити в компанію для досягнення високих результатів.Що таке система матеріальної мотивації?


Система матеріальної мотивації – це комплексний підхід, спрямований на стимулювання співробітників до досягнення кращих результатів через надання матеріальних заохочень та винагород за хорошу роботу та досягнення поставлених цілей. Такі заохочення можуть бути представлені у різних формах: бонуси, премії, підвищення заробітної плати, акції компанії, корпоративні подарунки та інше.


Ключові принципи системи матеріальної мотивації


1. Прозорість і справедливість: Система матеріальної мотивації має бути прозорою та справедливою, щоб співробітники розуміли, яким чином визначається розмір винагороди та як вони можуть досягти високих результатів.


2. Своєчасність: Винагороди слід надавати своєчасно, щоб мотивація була актуальною та співробітники відчували визнання за свої зусилля.


3. Індивідуалізація: Враховуйте різні потреби та переваги співробітників, пропонуючи різноманітні можливості матеріальної мотивації, щоб забезпечити персоналізований підхід.


4. Зв'язок із результатами: Послідовно пов'язуйте розмір винагороди з продуктивністю та досягненням цілей, щоб стимулювати співробітників до постійного вдосконалення.


Етапи впровадження системи матеріальної мотивації у компанію


1. Аналіз поточної ситуації: Почніть з оцінки існуючої системи винагород та мотивації. Вивчіть, які матеріальні заохочення вже надаються співробітникам та їх ефективність. Проаналізуйте рівень задоволеності працівників поточними винагородами.


2. Постановка цілей: Визначте, яких конкретних цілей ви хочете досягти за допомогою системи матеріальної мотивації. Цілі мають бути вимірними, досяжними та відповідати стратегічним пріоритетам компанії.


3. Розробка нової системи матеріальної мотивації: На основі аналізу та поставлених цілей розробте нову систему матеріальної мотивації, яка враховує потреби та мотиви співробітників.


4. Залучення співробітників: Перш ніж впровадити нову систему, увімкніть співробітників у процес прийняття рішення. Проведіть опитування або зберіть зворотній зв'язок, щоб зрозуміти, що співробітники очікують від системи матеріальної мотивації.


5. Навчання та комунікація: Забезпечте навчання керівників та співробітників новим правилам та процедурам системи матеріальної мотивації. Поясніть, які зміни очікуються і як вони вплинуть на працівників.


6. Запуск та моніторинг: Впровадьте нову систему матеріальної мотивації та ретельно відстежуйте її ефективність. Постійно аналізуйте результати та проводіть коригування, якщо необхідно, щоб система була найбільш ефективною.


Яку систему мотивації впровадити В2B сегменті?


Нижче, ми підготували 2 відео від експерта Олена Безсонова. Вона розповіла про два підходи у продажах.


У першому відео розберемо систему мотивації в B2B сегменті:
Яку систему мотивації впровадити В2С сегменті?


У другому відео Олена розібрала підхід до системи мотивації на маленькі чеки, там де важливо робити багато угод за день на чеки до 100 доларів.


Скільки платити менеджерам у B2C, нижче за посиланням:
Висновок


Система матеріальної мотивації відіграє важливу роль у утриманні талановитих співробітників та підвищенні продуктивності в компанії. Її успішне впровадження вимагає аналізу поточної ситуації, розробки цілей та системи, а також участі співробітників у процесі ухвалення рішення. Прозорість, справедливість та зв'язок із результатами є ключовими принципами, які допоможуть створити мотиваційну систему, що сприятиме процвітанню компанії та її співробітників. 
Команда DIA бажає Вам продажів на Максимум!

0 комментариев

Comments


bottom of page